Centrum klimatyzacji | serwis
1. Administratorem danych pozyskanych w procesie obsługi klienta jest firma Centrum Klimatyzacji Piotr Solarek, ul. Jaśminowa 33, 39-120 Sędziszów Małopolski.
2. W procesie obsługi klienta pozyskiwane są następujące dane:
a) zapytania ofertowe – nazwa firmy, adres, NIP oraz imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu osoby do kontaktu,
b) umowa – rejestrowe dane firmy oraz imię i nazwisko osób reprezentujących firmę,
c) realizacja zamówienia – nazwa firmy, adres, NIP oraz imię i nazwisko osoby/osób odpowiedzialnych za odbiór towaru oraz adres dostawy,
d) monitorowanie należności – imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu osoby odpowiedzialnej za dokonywanie płatności.
3. Gdy prześlesz do nas e-maila zostanie on zarejestrowany w naszym systemie wraz z imieniem i nazwiskiem / (lub nazwą firmy / działu) nadawcy w celu kontaktu zwrotnego, w związku z odpowiedzią na wiadomość oraz ewentualną archiwizacją korespondencji.
4. Zebrane dane wykorzystywane są tylko i wyłącznie do realizacji celu, w jakim zostały one pozyskane. Dane te w szczególności:
a) nie są i nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
b) nie są i nie będą przekazane innym podmiotom gospodarczym z wyłączeniem przypadków dotyczących realizacji zamówienia,
c) będą przetwarzane do czasu wycofania zgody,
d) nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany inny niż rejestracja w naszym systemie.
5. Klient ma możliwość do zmiany i poprawiania swoich danych w tym również do ich usunięcia z bazy danych Centrum Klimatyzacji Piotr Solarek w zakresie przewidzianym przez prawo, a w szczególności zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. "w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE" Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto Klient posiada prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, gdy przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy prawne.
6. W przypadku podejrzenia naruszenia przez Klienta prawa, na wniosek upoważnionych służb zebrane dane będą przekazane uprawnionym organom państwowym.
7. O wszelkich zmianach dotyczących zasad ochrony prywatności będziemy informować klientów publikując stosowny dokument na naszej stronie www.klimatyzacjarzeszow.pl.
8. W sprawie zmiany, poprawiania lub usunięcia swoich danych z naszej bazy prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie www.klimatyzacjarzeszow.pl, pisząc e-mail na adres klimatyzacja.centrum@gmail.com, listownie na adres Centrum Klimatyzacji Piotr Solarek, ul. Jaśminowa 33, 39-120 Sędziszów Małopolski.
Wszystkie znaki towarowe, nazwy i fotografie nie będące własnością Centrum Klimatyzacji Piotr Solarek, występujące na stronach www.klimatyzacjarzeszow.pl należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
ZASADY OCHRONY PRYWATNOŚCI

Mapa strony
Kontakt
Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji w Rzeszowie oraz okolicach. Darmowa konsultacja i wycena. 
Centrum Klimatyzacji Piotr Solarek
ul. Jaśminowa 33
39-120 Sędziszów Małopolski
© Centrum Klimatyzacji Piotr Solarek